O nas

Galerię Emocji stworzyła para przyjaciół, których pasją jest fotografia Iwona i Robert czasem wspólnie utrwalających cudowne chwile. Teraz ja opiekuje się naszywm projektem.

Zdjęcia towarzyszyły mi odkąd pamiętam. Rodzinne spacery z aparatem, magiczna ciemnia dziadka fotografa, pierwszy własny aparat.

Albumy, w których zamknięta jest historia, emocje, radości, wyjatkowe momenty...to prawdziwy skarb.

Uwielbiam zatrzymywać chwile i wracać do nich, przez obrazy zamknięte w kadrach zdjęcia które, gdy tylko potrzebuję otwierają magiczne drzwi pamięci i wspomnień. Budzą na nowo emocje, wywołują usmiech na twarzy, wzruszenie.

W takie chwile obfituje fotografia ślubna, którą się zajmuję, ale również cudowna rodzinna i dziecięca fotografia, która pozwala zachować na długo ulotne momenty i przywoływać je za każdym razem, kiedy wzrok pada na zrobione przez Galerię Emocji zdjęcia. Dla mnie każda para, każdy model, każda chwila fotospotkania jest wyjątkowa. Czuję się spełniona i szczęsliwa, kiedy moje zdjęcia, utwalone momenty stają się bliskie cudownym parom młodym, rodzinom, modeklom i modelom, kiedy te zdjęcia są ich ulubionymi, kiedy ich zaskakują, przynoszą cudowne odczucia, sa pamiątką-skarbem.

Wszystkim parom, modelom, tym małym i dużym dziękuje za radość i wyjątkowość tak wielu spotkań, i już cieszę się na kolejne.

 

Iwona Paradiuk-Kot